...і мовчки сотня непокорених героїв

відходила у чисті небеса....

Такими словами  почалася екскурсія - реквієм з учнями 5-А класу. Діти  пройшлися вулицею Інститутською , щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної сотні. Під час екскурсії учні вшанували  пам'ять героїв,  яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття та пройшли шляхом нескореної нації. Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери та громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дала шанс збудувати нову демократичну правову державу. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті.

Горять серця, палають вільні душі,

зійшла зоря, гряде нове життя,

герої не вмирають, кличуть нас на барикади,

і хай прийме тіла їх мерзла ще земля,

витає дух нескореної волі,

гримлять щити, молитви і пісні,

рядами рівними між нас ідуть герої,

усі, хто голову поклав в ці темні дні.

Світла та вічна пам'ять Воїнам Світла, які віддали життя за Україну.

Герої не вмирають!