Оголошення


Про порядок закінчення 2018/2019 навчального року (наказ по школі від 20.03.2019 №57)


 

До уваги батьків учнів !

єдині загальношкільні консультативні дні спілкування адміністрації, вчителів і служб школи з батьками учнів з 18.00 до 20.00

  • 16 жовтня 2018р. (вівторок)
  • 11 грудня 2018р. (вівторок)
  • 26 лютого 2019р. (вівторок)
  • 23 квітня 2019р. (вівторок)

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ:

Всеукраїнська дитяча лінія "Телефон довіри"

0 800 500 21 80


Увага, вакансія!

На постійну роботу ЗЗСО № 225 потрібні учитель англійської та іспанської мови, педагог-організатор.


До уваги батьків 5-ти класників!

З 5-го класу учні мають можливість вивчати на вибір іспанську, китайську, німецьку та російську мови.



Увага ! Графік проведення установчих сесій відділень Київської Малої академії наук (МАН) учнівської молоді на 2013/2014 навчальний рік

Корисні лінки

Наказ по Школі І-ІІІ ступенів №225 Оболонського району м.Києва від 31.05.2018 №117"Про  зарахування  до 1 класу (2018/2019 н.р.)"

Наказ по Школі І-ІІІ ступенів №225 Оболонського району м.Києва від 15.06.2018 №130"Про  зарахування  до 1 класу (додаток до наказу від 31.05.2018 №117)"

1-А клас

Класний керівник: Дяченко Тетяна Іванівна

Базовий кабінет 303

Прізвище

Ім’я

По батькові

1.

Бендерський

Кірілл

Юрійович

2.

Гур'євська

Анна

Анатоліївна

3.

Гур'євська

Марія

Анатоліївна

4.

Жабинець

Єгор

Валентинович

5.

Жарких

Дмитро

Олексійович

6.

Заєць

Артем

Сергійович

7.

Зайцева

Аріна

Костянтинівна

8.

Зацаринна

Марина

Сергіївна

9.

Зінченко

Марина

Вадимівна

10.

Карпінська

Маргарита

Ігорівна

11.

Карпінський

Єгор

Ігорович

12.

Каштанова

Анна

Владиславівна

13.

Кривошей

Катерина

Олегівна

14.

Кунова

Дар'я

Павлівна

15.

Литвинчук

Єлизавета

Володимирівна

16.

Мельник

Михайло

Іванович

17.

Москаленко

Михайло

В’ячеславович

18.

Опанасюк

Тимофій

Володимирович

19.

Пойта

Артем

Юрійович

20.

Равва

Катерина

Владиславівна

21.

Романчук

Марія

Ігорівна

22.

Руденко

Богдан

Олегович

23.

Савченко

Єгор

Юрійович

24.

Сироватко

Дмитро

Анатолійович

25.

Стрілецька

Кіра

Олександрівна

26.

Стрілецький

Кирил

Сергійович

27.

Тарасова

Марія

Пилипівна

28.

Третьяков

Ілля

Дмитрович

29.

Юр

Аріна

Русланівна

30.

Ющенко

Марія

Станіславівна

1-Б клас

Класний керівник: Блиндарук Ірина Миколаївна

Базовий кабінет 304

Прізвище

Ім’я

По батькові

1.

Балюра

Катерина

Олексіївна

2.

Баутін

Лев

Вікторович

3.

Бондаренко

Максим

Ігорович

4.

Васильченко

Лілія

Володимирівна

5.

Владимиров

Ілля

Олегович

6.

Войтенко

Іван

Андрійович

7.

Галянт

Марина

Олегівна

8.

Горбатова

Марія

Андріївна

9.

Грищенко

Олександра

Анатоліївна

10.

Демух

Михайло

Володимирович

11.

Дніпрук

Святослав

Ігорович

12.

Довженко

Вікторія

Романівна

13.

Касько

Олександра

Сергіївна

14.

Коцупей

Вікторія

Русланівна

15.

Крутельов

Роман

Сергійович

16.

Малюга

Ніка

Русланівна

17.

Малюк

Анастасія

Русланівна

18.

Михальчук

Марія

Антонівна

19.

Морозова

Ангеліна

Артемівна

20

Панус

Артем

Сергійович

21.

Петровська

Марина

Володимирівна

22.

Пен

Сі І

Ігуївна

23.

Подгузова

Владислава

Дмитрівна

24.

Романенко

Ірина

Ігорівна

25.

Рудик

Владислава

Владиславівна

26.

Солдатенко

Артем

Юрійович

27.

Тарчинський

Кирило

Сергійович

28.

Титаренко

Віра

Олексіївна

29.

Шаріпова

Софія

Олександрівна

30.

Шимко

Артемій

Юрійович

1-В клас

Класний керівник: Родіна Наталія Василівна

Базовий кабінет 306

Прізвище

Ім’я

По батькові

1.

Болгова

Діана

Дмитрівна

2.

Валько

Софія

Андріївна

3.

Валько

Дар’я

Андріївна

4.

Валько

Анна

Андріївна

5.

Галянт

Дарина

Олегівна

6.

Городецька

Ніка

Олександрівна

7.

Данилова

Марія

Павлівна

8.

Дідовець

Діана

Валентинівна

9.

Дубов

Марк

Олексійович

10.

Дудінова

Єлизавета

Миколаївна

11.

Зульфігарова

Фергана

Ровшан кизи

12.

Кальній

Анастасія

Андріївна

13.

Коваль

Аріна

Михайлівна

14.

Коломієць

Миколай

Ігорович

15.

Кривенко

Дмитро

Володимирович

16.

Кузьменко

Олександр

Михайлович

17.

Куліш

Марк

Євгенович

18.

Кучеренко

Кира

Дмитрівна

19.

Луценко

Олександра

Миколаївна

20.

Моцна

Ірина

Юріївна

21.

Недашківська

Еліна

Костянтинівна

22.

Оборський

Микита

Миколайович

23.

Оборський

Іван

Миколайович

24.

Оніщук

Артем

Максимович

25.

Петрович

Кіра

Олександрівна

26.

Редчук

Ян

Юрійович

27.

Сластін

Ден

Олегович

 
Випадкові фото
  • 2016-09-17__-9a.jpg
  • 2016-12-21_vpd_000.jpg
  • Говерла 390_360x480.jpg
  • 2016-05-20_pereyaslav_4.jpg
  • 2017-04-14_cz__5.jpg
  • DSC04137_640x480.jpg
  • DSC04141_640x480.jpg
  • Говерла 310_360x480.jpg
  • 2015-12-19 chresna_1.jpg
  • 2016-11-01__-3.jpg
  • 2016-02-18__mdpm_14.jpg
  • Говерла 203_360x480.jpg
  • Говерла 115_360x480.jpg
  • Говерла 350_360x480.jpg
  • moto_0259_360x480.jpg
  • 2016-11-09__ukrmova_06.jpg
  • 2016-04-26__565.jpg
  • новий рік.png
  • 2016-11-25_holodomor_3.jpg
  • 2016-05-20_pereyaslav_20.jpg
  • 2016-09-08__gramotnost_2.jpg
  • 2016-05-20_pereyaslav_12.jpg
  • 1504550084259.jpg
  • 2016-05-09__zbir-pohid_4.jpg
  • 2015-12-19 chresna_8.jpg
  • 6 .jpg
  • DSC04170_640x480.jpg
  • 2016-05-20_pereyaslav_7.jpg
  • Говерла 344_640x480.jpg
  • 2016-03-11__07.jpg
  • ART_2002_640x425.jpg
  • 2016-11-07_dyktant_03.jpg
  • 2017-04-24_japan_16.jpg
  • 2016-02-18__mdpm_16.jpg
  • 2017-05-13__07.jpg
  • 2016-02-18__mdpm_04.jpg
  • Говерла 270_640x480.jpg
  • 701E1839_640x427.jpg
  • 2016-11-09__ukrmova_07.jpg
  • 2016-11-22_holodomor_5.jpg
  • 2017-04-24_japan_10.jpg
  • 2015-12-19 chresna_15.jpg
  • 2016-09-08__gramotnost_3.jpg
  • 2015-12-19 chresna_14.jpg
  • ART_2003_640x425.jpg
  • 2016-05-09__zbir-pohid_11.jpg
  • 2015-10-12__azov.jpg
  • 2016-04-30_paskhaato__1.jpg
  • 2016-11-01__-4.jpg
  • 2016-09-17__-4.jpg