Всім відомо, що професійна орієнтація починається ще з школи, а іноді й зовсім з початкової школи.

Наші учні 2-5 класів відвідали Київський обласний  хлібопекарський комплекс «Кулиничі», де поглиблено познайомились з професіями пекарів та  кондитерів і, головне, власними руками зуміли виготовити смаколики, а потім і посмакувати їх.

Тож після екскурсії учні були дуже задоволені і в радісному настрої ділилися враженнями між собою, а деякі з них, можливо, через деякий час, навіть повернуться туди, щоб там працювати. Хто знає ..?

Адже вже зараз у учнів молодшої школи формуються захоплення тим чи іншим заняттям, чи шкільним предметом, що надалі, можливо, переросте у ту чи іншу професійну діяльність, що по суті і було одною з основних цілей екскурсії.

На фото учні 5-А класу (кл.керівник Кравченко Н.В.) під час екскурсії.