Учень 11-А класу нашої школи Іванченко Микола Володимирович в черговий раз отримав нагороду!

На цей раз Микола нагороджений Дипломом від Міністерства освіти і науки України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за здобуття призового II місця в категорії "Хімія і Біохімія" на Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді "Дотик природи 2016" за науково-дослідницький проект: "Одержання абсорбенту для нафти і нафтопродуктів у середовищі води та підвищеної вологості на основі гідрофобізованого перліту".

Наказ №74 від 03.11.2016р. за підписом директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук, професора В.В.Вербицького.

Вітаємо Миколу та бажаємо йому подальшого творчого натхнення і всебічної підтримки для його передових новітніх проектів !

Так тримати, молодчина !!!