20 травня 2016 року учні 5-А та 6-А класів нашої школи (кл. керівники Устинова В.В. та Меркулова С.К., відповідно) здійснили подорож крізь століття, відвідавши старовинне місто Переяслав-Хмельницький.

Спочатку «машина часу» перенесла школярів у часи існування велетенських мамонтів на стоянки первісних людей.

Потім вони ознайомилися із віруваннями та способами захоронення кочівників залізного періоду.

І нарешті, ознайомилися зі спорудами для захисту городищ, а також житлом, побутом та релігією своїх предків, після того як дісталися нашої ери.

ХХ століття обпалило всіх споминами грізних боїв за Київ на Букринському плацдармі.

А на завершення, побачили штучні супутники Землі та пройшли підготовку до польотів у космічні подорожі та на літаках.

Враження залишились неймовірні та незабутні!