25.02.2015 р. у ЗНЗ № 225 відбувся семінар-практикум для вчителів хімії Оболонського району м. Києва на тему: «Проектна діяльність учнів як засіб формування  природничих компетенцій та активізації пізнавальних інтересів учнів у процесі вивчення хімії».

Метою проведення семінару було підвищення рівня професійної компетентності вчителів хімії Оболонського району м. Києва.

На семінарі заступником  директора з НВР Безверхою Л. В. було розглянуто питання щодо формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності учнів у контексті наступності та перспективності, висвітлено експериментальну роботу школи за темою «Створення науково-методичних засад формування у дітей навчально-дослідницьких умінь» на базі школи (в рамках інноваційного освітнього проекту «РОЗКВІТ»).

Матвійчук О. А., голова методичного об’єднання вчителів початкової  школи розповіла про доцільність реалізації методу проектів у початковій школі з метою формування природознавчих компетенцій учнів.

Вчителі хімії та біології школи № 225 Рябченко І. В. та Устинова В.В. висвітлили свою діяльність із застосуванням методу проектів як однієї з форм активного та продуктивного навчання, розповіли про використання хмарних сервісів в освіті («Office-365») на уроках природничого циклу, а також про групову проектну діяльність учнів на уроках хімії.

Особливу увагу приділили питанню по роботі з обдарованими дітьми усього методичного об’єднання вчителів природничого циклу та особливостям використання методу проектів під час  проведення  Тижня природничих дисциплін.

Крім цього вчитель географії  Тригуб Л. Г. висвітлила участь учнів школи в роботі МАН та Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді «Відкрита природнича демонстрація».