Вишиту сорочку, китайку калини

Й освячений Богом синьо - жовтий стяг

Вже багато років несе Україна

Гордо і достойно на своїх плечах .

Саме такими словами розпочалося свято вишиванки   для учнів 1-4 та 5-11 класів. Учасники свята читали вірші, виконували пісні; відбувся парад вишиванок.

Вишивання – це давнє заняття українців. Свою любов до природи, до вічного Дерева життя українці наші предки висловлювали в чарівних природних узорах, бо здавна в благородній душі українця жила краса й любов до всього земного. Матері  вишивали чарівні рушники, які давали своїм дітям у далеку та щасливу дорогу. А найбільшим оберегом була вишита сорочка, бо вона захищала не тільки тіло, а й душу. От і сьогодні народна вишивка не зникає, а стає популярною,  її вдягають і в свято, і в будень.

Вишиванки  вирізняють  нас  серед  сірого  натовпу  цивілізації.  Та  як  би  ми  не  «цивілізувалися» -   українські  вишиванки  ніколи  не  втратять  своєї  самобутньої  цінності, бо вона

Дух народу в колір заплете,

Проросте і піснею, і цвітом.

А над світом, гляньте, а над світом

Українська вишивка цвіте!