Київською міською організацією Товариства Червоного Хреста України 19-20 січня у СШ № 225  було проведено 2-денні  навчально-тренувальні курси для учнів 11-х класів за 12-годинною програмою з першої домедичної допомоги.

Учні, батьки та адміністрація школи висловлюють подяку в організації проведених курсів голові Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України Гусєвій Н.П. та вчителю предмету «Захист Вітчизни»  Тригуб Ларисі Георгіївні.

А також особлива подяка висловлюється тренерам Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України  Хітьовій Н.І. та Ващук О.І. за проведення на високому рівні навчань учнів навичкам надання першої медичної допомоги з використанням підручних засобів.