Вітаємо переможців Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін “Відкрита природнича демонстрація” - команду «Зірка 1» середньої загальноосвітньої школи № 225 !

23 грудня у приміщенні київської СЗШ № 225 відбувся супер-фінал Всеукраїнського Інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», традиційним організатором якого є Національний центр «Мала академія наук України» .

Всеукраїнська Інтернет-олімпіада Малої академії наук України “Відкрита природнича демонстрація”  проводиться для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців позашкільних навчальних закладів відповідного віку. Одне з основних завдань «Відкритої природничої демонстрації» – підвищення інтересу молоді до поглибленого вивчення природничих наук та інформатики.

Олімпіада проводиться Національним центром “Мала академія наук України” спільно з Інститутом обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Всеукраїнською громадською організацією “Асоціація учителів фізики ХХІ”. Автор ідеї та головний координатор олімпіади - Голова ВГО "Асоціація учителів фізики "Шлях освіти - ХХІ" Чернецький Ігор Станіславович.

З вітальним словом до учасників звернувся директор Національного центру «Мала академія наук України», кандидат філософських наук Оксен Лісовий.

Почесний гість заходу, Герой України, перший космонавт незалежної України, член піклувальної ради Малої академії наук України Леонід Каденюк закликав молодих дослідників  не припиняти активної роботи над собою і набувати все нових і нових знань. «Немає тих знань, які не потрібні людині. Так, все знати не можна, але прагнути цього потрібно. Тільки знання можуть зробити вас значущими членами суспільства», - сказав у заключному слові Леонід Костянтинович.

Директор СЗШ № 225 В’ячеслав Глушаниця подякував організаторам турніру за неординарну можливість пошуку справжніх молодих талантів і спрямування вектора шкільної освіти на результативний науковий пошук.

В цьому році в турнірі брали участь  536 команд. Учні змагалися в режимі он-лайн за п’ятьма напрямами: фізика, хімія, біологія, географія та астрономія.

У фіналі зустрілися три найкращі команди України:

команда «Компас»Тельманівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-багатопрофільний ліцей», Донецької області;

команда «Сузір’я» - Шосткинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей», Шосткинської міської ради Сумської області;

команда «Зірка 1» середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 225 м. Києва.

У нелегкій, але надзвичайно цікавій і безкомпромісній  інтелектуальній боротьбі   команда «Зірка 1» СЗШ № 225   посіла друге   місце у фіналі.

Команда учнів  «Зірка 1» СЗШ № 225 має досвід двох попередніх років успішної участі у Всеукраїнському Інтернет-турнірі із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація»:

• 2011 рік – диплом ІІІ ступеня (входження до шістки кращих команд України);
  • 2012 рік -  диплом І ступеня (участь у супер-фіналі переможців).

В ході змагань 2013 року  команда «Зірка1» пройшла кваліфікаційний етап дистанційного туру, посівши у Всеукраїнському рейтингу 2 місце (серед 320 команд України !) із сумою 86 балів та основний етап дистанційного туру з результатом 89 балів, ставши учасником фінального етапу турніру .

Щиро вітаємо команду "Зірка 1" та їх наставників Тригуб Л.Г., Мартиш В.М., Рябченко І.В., Ромашко Л.Л., Діденко С.В.