«Золота фортуна»- шлях до міжнародного визнання !!!

1 липня 2013 року педагогічний колектив СЗШ № 225 м. Києва був нагороджений Медаллю «Трудова слава» в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес» Міжнародною Академією Рейтингових технологій і соціології  «Золота Фортуна».

Міжнародний академічний рейтинг «Золота фортуна» існує в Україні з 1993 року. Його засновники – Національна академія наук  України та Кабінет Міністрів України. В президію рейтингу входять керівники академій наук з 29 країн світу. У визначенні переможців беруть участь спеціалісти Інституту соціології НАН України, народні депутати України, керівники Міністерств, ведучі засоби масової інформації.

Цей рейтинг поширює гідну традицію вшанування визначних заслуг окремих людей та організацій, що отримали високу оцінку суспільства за свою наполегливу творчу працю  в багатьох країнах світу. Щорічно у різних номінаціях одержують високі нагороди видатні вчені, промисловці, освітяни, лікарі, діячі культури. Мiжнародний Академiчний Рейтинг «Золота Фортуна» через проведення урочистих акцiй в Українi та за кордоном демонструє світовому співтовариству все краще, чим сьогоднi реально багата наша країна i надихає українців на наснагу та працю. «Золота Фортуна» – це об’єктивна оцінка праці видатних особистостей і трудових колективів. Рейтинг називає тих, хто творить завтрашній день України.

За час існування рейтингу «Золотою Фортуною»  були відзначені видатні особистості, культурні та наукові центри.  Це – Папа Римський Іван Павло II, зірка світової опери Пласідо Домінго, президент Союзу російських зброярів М. Т. Калашников, Нобелівський комітет, Державний академічний Великий театр Росії, Всесвітній поштовий союз (Берн), Європейський центр ядерних досліджень (Женева). Серед володарів Бронзової статуї «Богиня Фортуна із золотим мечем» – міністерства оборони Королівства Нідерландів і Великої Британії, департаменти оборони США та Канади та інші. Нині домінантами  рейтингу є громадяни 43 країн.

У травні  2013 року Генеральна Дирекція Міжнародного Рейтингу порушила клопотання та отримала згоду Науково-Експертної  ради, яку очолює Президент Національної академії наук України Борис Євгенійович Патон, на нагородження педагогічного колективу СЗШ № 225 м. Києва медаллю «Трудова слава»  в номінації  «За вагомий внесок у справу розбудови України та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес» .

Ми щиро вітаємо педагогічний колектив, всіх працівників та учнів школи з високою нагородою!

Фото з церемонії нагородження: