На базі ЗЗСО № 231 Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району було проведено районний конкурс «Києвознавець», учасниками якого стали команди закладів освіти №№ 157, 210, 225, 233, 240, 245, 256 та 299.

В ході конкурсу розглядалась тема: «Київ у 1946-1991 рр.». Готуючись до заходу, команди закладів освіти  Оболонського району вивчали історію розбудови міста у зазначений період, знайомились з діяльністю видатних киян, які зробили вагомий внесок у розвиток столиці, розглядали події, що назавжди змінили обличчя Києва.

Командам було запропоновано сім завдань, пов’язаних з тематикою конкурсу:

• Історичний кросворд;
  • Фото завдання на знання архітектури;
  • Фото завдання на знання постатей даного періоду;
  • Завдання на хронологію подій;
  • Вікторина «Розбудова Києва»;
  • Завдання, пов’язане з діяльністю видатних киян у зазначений період;
  • Тестове завдання «Київ у 1946-1991 рр.»

Не зважаючи на складну тематику конкурсу, практично всі команди продемонстрували досить високий рівень підготовки і знання, а переможцями конкурсу стали:

І місце – ЗЗСО № 233

ІІ місце – ЗЗСО № 225

ІІІ місце – ЗЗСО № 256.

Вітаємо учнів нашої школи :

- Арісову Анну (7-А);

- Іванова Івана (10-А);

- Марченко Вероніку (10-А);

- Руденко Анастасія (10-А);

- Раскосова Нікіту (10-А);

- Щукіна Назара (10-В).

Дякуємо за наполегливу і творчу працю  педагогічному керівнику команди - вчителю історії Рябоій Нінель Петрівні !