16 квітня учні 11-х класів під керівництвом вчителя  з предмету «Захист Вітчизни» Ніканорова К.М. взяли участь у навчально-польових зборах на базі національно-патріотичного центру виховання дітей та молоді «Азовець», з метою забезпечення виконання у повному обсязі навчального плану та програми з предмета "Захист Вітчизни", практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти з вогневої, тактичної, прикладної фізичної підготовки, основ медичних знань та формування їх готовності до захисту Вітчизни.

Протягом  дня інструктори та бійці полку «Азов» навчали юнаків та дівчат тактичній медицині, вогневій та тактичній  підготовці.

Перебуваючи в таборі на свіжому повітрі, учні отримали не тільки практичні знання, а й незабутні враження від навчально-польових зборів на березі Дніпра.