20 жовтня 2017 року  на Оболоні традиційно відбулася спортиво-військова гра «Патріот».  Гра була започаткована Оболонською районною у м.Києві Державною адміністрацією у 2006 році і проводиться з учнями загальноосвітніх закладів району кожного року.

Мета гри: забезпечення єдності виховання, розвитку і психологічної підготовки молоді до захисту Вітчизни, формування серед молоді засад здорового способу життя, ознайомлення молоді з основами законодавства та знань щодо захисту Вітчизни, цивільної оборони, надання першої допомоги.

Більше ста юнаків та дівчат з великим задоволенням змагалися на полігоні та на смузі перешкод. По закінченню гри кращі учасники змагань були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Команда учнів нашої школи гідно пройшла всі етапи гри, продемонструвавши свою мужність, відвагу та силу духу, і отримала дипломи:

• І місце з бігу на 60 метрів;
  • ІІ місце по підтягуванню на перекладені.