Департамент Освіти і Науки, Молоді та Спорту виконавчого органу Київської міської ради нагородив пам’ятним Дипломом Тодосієнко Євгенію Олександрівну ученицю 10 класу нашої школи №225, яка посіла I місце на другому (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції "Мистецтвознавство" (базова дисципліна "Українська мова та література").

Департамент Освіти і Науки, Молоді та Спорту виконавчого органу Київської міської ради нагородив пам’ятним Дипломом Ярмолу Крістіну Миколаївну ученицю 10 класу нашої школи №225, яка посіла II місце на другому (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції "Мистецтвознавство" (базова дисципліна "Українська мова та література").

Вітаємо переможців та призерів ! Так тримати дорогі наші учні !!!