26 квітня 1986 року світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу.

До 30-ї річниці аварії на ЧАЕС учні 7-Б (кл.кер. Путрова Т.А.) та 6-В (кл.кер. Йовенко З.С.) класів підготували урок пам’яті «Чорнобильська трагедія», що відбувся в актовому залі школи, де активними учасниками були учні 6-7 класів при підтримці своїх класних керівників. Сам захід розпочався з оригінального Танцю у виконанні дівчат 6-В класу (дивись відеозапис нижче) та продовжився інформативною частиною "Щоб знали та пам'ятали..." .

Також учні 7-А класу (кл.кер. Джупина Т.І.) вшанували память та поклали квіти до пам’ятника пожежникам–ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Відеозапис шкільного уроку пам’яті «Чорнобильська трагедія

Хай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть страшні уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було чисте мирне небо, а в оселях панував мир, щастя і добробут, та завжди перемагав здоровий глузд.

Натомість 5-А і 6-А класи відвідали Національний музей "Чорнобиль"