У школі відбулась зустріч з бійцями батальйону «Азов»

08 жовтня у школі відбулась зустріч учнів та викладачів з бійцями батальйону «Азов».

Ця перша зустріч відбулась в рамках тижневика присвяченого до Дня Захисника України.

На запрошення школярів відгукнулися двоє бійців батальйону «Азов», які в неформальній, але досить теплій обстановці, відповідали на питання учнів та розповідали майбутнім захисникам Вітчизни про реальний стан справ на Сході, як там героїчно воюють українці, захищаючи Батьківщину від агресора, та яке велике значення має підтримка мирного населення в цей непростий час для нашої країни.

Тож Молодим патріотам школи є з кого брати приклад. Наприкінці зустрічі учні побажали бійцям міцно тримати наші позиції та невдовзі повернутись здоровими до своїх родин, а також анонсували і запросили гостей на урочистий захід «Сила нескорених», що незабаром пройде в школі та носитиме благодійний характер.

І нехай буде в кожній сім'ї українців мир, щастя та злагода !