Департамент освіти і науки, молоді та спорту звертається до  вас з проханням підтримати ініціативу та пропозицію лідерів учнівського самоврядування Києва  щодо започаткування традиції святкування 8 Березня у навчальних закладах  столиці у новому форматі, а саме: 06.03.2015 провести у закладах освіти Києва  загальноміську  акцію «Міжнародний день жіночої солідарності та миру».

Мета акції: засвідчення солідарності  учнівської молоді, педагогічної та батьківської громадськості, жіноцтва Києва з міжнародною спільнотою у справі боротьби за мир, за щасливе дитинство та материнство.

У рамках акції пропонується провести тематичний захід «Жінки України, які змінили історію»; написати листи та малюнки на підтримку Надії Савченко: «Нашій Надії  з вірою та любов’ю»; засвідчити глибоку шану і вдячність матерям і дружинам українських захисників  Вітчизни; підготувати привітання жінкам-медичним працівникам, волонтерам, які рятують життя; висловити підтримку мужнім дівчатам і жінкам, які сьогодні знаходяться на передовій та гартують перемогу в тилу. Також ініціювати організацію весняного благодійного вернісажу силами учнів і вихованців позашкільних навчальних закладів столиці та організувати фотовиставку «Жіноча доля України».

Пропонуємо підтримати ініціативу учнівської молоді Києва.