Новий рік - це сімейне свято і, незалежно від віку,  всі його люблять і чекають. На превеликий жаль, цей Новий рік багато наших героїв змушені зустрічати на фронті. І тому учні 2-Б, 5-А, 9-А, 10-А та 10-Б класів вирішили подарувати їм хоч маленькі миттєвості родинного свята. Учні 9-А провели благодійне свято до Дня Святого Миколая для дітей 1-4 класів, а учні 10-х класів організували благодійний ярмарок. На зароблені кошти було придбано теплий одяг для наших героїв та солодощі. Частину смаколиків діти випекли власними руками, щоб передати бійцям тепло своїх вдячних сердець та домашню атмосферу. А діти 2-Б та 5-А класів намалювали вітальні листівки, дідів Морозів та зробили обереги ляльки-мотанки. Сподіваємось, що нам вдалось зробити маленьке диво в Новорічну ніч для тих, хто дарує нам диво-мир кожного дня.

Слава Україні! Героям слава!