25 листопада 2014 р. у школі № 225 відбувся семінар-практикум для вчителів фізики «Впровадження інноваційних технологій на уроках фізики та формування природничо-наукових компетенцій учнів»

Тема виступу

Доповідач

1.

Формування навчально-дослідницьких умінь учнів у загальноосвітньому навчальному закладі.  Про проведення Всеукраїнського експерименту за темою «Створення науково-методичних засад формування у дітей навчально-дослідницьких умінь» на базі школи (в рамках інноваційного освітнього проекту РОЗКВІТ).

Безверха Людмила Володимирівна, заступник директора з НВР школи №225

2.

Інноваційні технології та формування природничо-наукових компетенцій учнів на уроках фізики.

Діденко Світлана Василівна, вчитель фізики школи №225

3.

Використання на уроках фізики лабораторно-дослідницького комплекса цифрової лабораторії  Nova.

4.

Розвиток  пізнавального інтересу учнів до природничих наук у учнів різного віку. Робота факультативу “Дивовижна фізика”.

Бабіч Тетяна Віталіївна, вчитель фізики школи №225

5.

Лабораторно - дослідницькі роботи учнів школи на базі лабораторного комплексу Національного центру «Мала академія наук України» (МАНлаб).

6.

Участь учнів школи у Всеукраїнській Інтернет - олімпіаді  «Відкрита природнича демонстрація» .

Тригуб Лариса Георгіївна, вчитель географії школи №225