Враховуючи ситуацію, яка склалася на Сході України, в Донецькій та Луганській областях, де проходять бойові дії, багато людей змушені залишити свої домівки і виїхати з даних регіонів, в надії зберегти своє життя та життя своїх рідних з 22 по 26 вересня ініціативною групою батьків, дітей та вчителів було проведено збір матеріальної благодійної  допомоги для багатодітної сім'ї - переселенців з зони АТО Донецької  області, які на сьогоднішній день мешкають в с. Плесецьке Васильківського р-ну.

За  тиждень було  зібрало багато різноманітного теплого одягу, взуття, посуду, постільної білизни, ковдри тощо.  Першочергово збирали дитячий одяг та  взуття, засоби особистої  гігієни, все що стало вкрай необхідним сьогодні для цієї родини.

Якщо Ви не байдужі до проблем переселенців, приєднуйтесь !