Вітаємо Литвиненка Артема - переможця  міжшкільного екологічного проекту «DreamECO»

З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу у галузі екології, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Міжнародною школою «Меридіан» у січні-квітні 2014 року   проведена І Київська олімпіада з екології «DreamECO» (конкурс наукових проектів з   питань захисту довкілля).

До участі у Олімпіаді «DreamECO» були запрошені  учні 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів м. Києва. Олімпіада проводилась у два етапи: І етап – відбірковий (заочний); ІІ етап – фінальний (очний). Проекти, відібрані для участі у «DreamECO», стосувались екологічних проблем і несли ідеї збереження природного середовища.

Учень 11-А класу - Литвиненко Артем представив свій науковий проект "Вилучення іонів важких металів з водних розчинів нанокомпозитом на основі цирконій (ІV) оксиду", над яким він працює другий рік. Набравши найбільшу кількість балів, за  рішенням журі конкурсу Артем став переможцем і нагороджений Дипломом за І місце.

Вітаємо Артема та його педагогічних керівників : Рябченко Ірину Василівну, вчителя хімії та біології, Ромашко Людмилу Лукашивну, вчителя біології. Бажаємо їм натхнення, творчої наснаги, успіхів, досягнень та звершень, здійснення мрій та всього найкращого!

Артем - ти справжня ЗІРКА школи № 225 !!!

Детальну інформацію про захід розміщено на сайті: http://dreameco.org.

01135, м. Київ, проспект Перемоги,
10,
тел. (044)
6 24 42,
факс (044) 2
-1049,
ministry
mon
gov
ua
від
14.01.2014
No
1/11-226
від __________ на No
Директору
Департаменту освіти і
науки, молоді та спорту виконавчого
органу Київської міської ради
Про проведення І Київської
олімпіади
«DreamECO»
Міністерство інформує, що з метою виявлення та підтримки талановитої
учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку
роботу у галузі екології, Національним еколого-натуралістичним центром
учнівської молоді спільно з Міжнародною школою «Меридіан» у січні-квітні 2014
року буде проведена І Київська олімпіада
«DreamECO» (конкурс наукових
проектів з
питань захисту довкілля). У
мови участі в заході розміщено
на сайті
www.nenc.gov.ua/2175
До участі в олімпіаді запрошуються учні 8-11 класів загальноосвітніх
навчальних закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів відповідного
віку м.
Києва.
«DreamECO» проводиться у два етапи: І етап – відбірковий (заочний); ІІ
етап – фінальний (очний).
Для участі в І етапі необхідно до 11 березня 2014 р.
зареєструватися та
розмістити тези наукового проекту в режимі он-лайн на веб-сайті
www.dreameco.org
.