13 грудня 2013 року був проведений урочистий  захід по врученню нагород Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна».

Генеральна Дирекція Міжнародного Рейтингу порушила клопотання та отримала згоду Науково-Експертної Ради, яку очолює Борис Євгенович Патон, щодо представлення кандидатури Литвиненка Артема Олеговича до Диплому «Great junior achievements».

Заслуги цього учня перед школою важко переоцінити:

· багаторазовий переможець районних і міських предметних олімпіад з хімії, біології та екології ,

· дійсних член Малої академії наук України, призер  ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук;

· капітан команди учнів школи «Зірка 1»- переможця Всеукраїнської Інтернет – олімпіади «Відкрита природнича  демонстрація»;

· співавтор статті в журналі «Хімічна промисловість України» (березень 2013 р.) «Сорбенти на основі нанокомпозитів «цирконій (IV) оксид – активоване вугілля».

Ми тебе вітаємо тебе і бажаємо успіхів у будь-яких починаннях і відкриттях !!!

Сьогодні ми пишаємось тобою, а завтра ... сподіваємось і вся Україна !!!

Вітаємо Литвиненка Артема, учня 11-А класу, з високою нагородою Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна»: Диплом «Great junior achievements» !