На підставі рішення журі ( наказ Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 27.01.2014 № 49) визначено переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 н.р.
№ з/п |
ПІБ учня |
Клас |
Предмет |
Місце |
1 |
Литвиненко Артем Олегович |
11 |
екологія |
І |
2 |
Святовець Іван Олександрович |
8 |
трудове навчання |
І |
3 |
Чубукчі Софія Анатоліївна |
11 |
образотворче мистецтво |
І |
4 |
Адаменко Альона Сергіївна |
8 |
трудове навчання |
ІІ |
5 |
Данько Анастасія Павлівна |
11 |
трудове навчання |
ІІ |
6 |
Суховій Дмитро Іванович |
11 |
трудове навчання |
ІІ |
7 |
Пелішек Григорій Костянтинович |
9 |
трудове навчання |
ІІ |
8 |
Іванченко Микола Володимирович |
8 |
хімія |
ІІ |
9 |
Мудренко Анна Юріївна |
10 |
образотворче мистецтво |
ІІ |
10 |
Петров Максим Денисович |
9 |
біологія |
ІІ |
11 |
Якименко Андрій Максимович |
11 |
інформаційні технології |
ІІ |
12 |
Алхадж Софі Ахмадівна |
7 |
світова література |
ІІІ |
13 |
Білюк Юлія Єдуардівна |
9 |
англійська мова |
ІІІ |
14 |
Колесник Богдан Ігорович |
8 |
англійська мова |
ІІІ |
15 |
Цехмістренко Яна Сергіївна |
10 |
англійська мова |
ІІІ |
16 |
Дьякова Анна Сергіївна |
11 |
економіка |
ІІІ |
17 |
Іванченко Микола Володимирович |
8 |
трудове навчання |
ІІІ |
18 |
Раскосов Владислав Андрійович |
10 |
трудове навчання |
ІІІ |
19 |
Козенко Ірина Іванівна |
І1 |
трудове навчання |
ІІІ |
20 |
Капкайкіна Валерія Вікторівна |
8 |
географія |
ІІІ |
21 |
Кравченко Андрій Вікторович |
10 |
географія |
ІІІ |
22 |
Кожевнікова Дар'я Володимирівна |
9 |
правознавство |
ІІІ |
23 |
Кінаш Катерина Віталіївна |
8 |
історія |
ІІІ |
24 |
Корнєєва Катерина Євгенівна |
8 |
історія |
ІІІ |
25 |
Полякова Анастасія Олексіївна |
11 |
фізична культура |
ІІІ |
26 |
Снігурець Олег Андрійович |
7 |
математика |
ІІІ |
Початкова школа |
||||
27 |
Рейль Марія |
4 |
українська мова |
ІІ |
28 |
Цехмістренко Вадим |
3 |
математика |
ІІІ |
29 |
Канципа Валерія |
4 |
математика |
ІІІ |
Бажаємо переможцям подальших успіхів !