Шевченківський урок

Перший навчальний день 2 вересня 2013 року розпочався Всеукраїнським Шевченківським уроком, присвяченим знаменній даті -200-річчю від дня народження великого Кобзаря.Цей урок нового навчального року  став поштовхом до подальшої роботи з вивчення минулого та сьогодення України; пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості; виховання любові до рідного краю; пробудження національної самосвідомості; патріотичного виховання і розвитку почуття гордості за свій народ, Батьківщину; узагальнення знань з історії та культури українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів; формування готовності здобувати якісну освіту і добрими справами збагачувати Батьківщину.Учні старших класів мали змогу подивитися телевізійний урок, який транслювався о дев'ятій ранку по Першому Національному телеканалу в оновленому актовому залі нашої школи.Учні інших класів разом з класними керівниками провели цікаві уроки в свої класних кабінетах з використанням інтерактивних технологій, мультимедійних презентацій, фотосюжетів, відеороликів,  а також у формі літературно-краєзнавчої подорожі, віртуальної екскурсії, турніру знавців творчості Шевченка, тематичної вікторини під час яких узагальнили та  дізналися багато нового про безсмертного генія українського народу Тараса Шевченка. Були організувати інформаційні куточки, огляди літератури, з використанням державної символіки, портретів Т. Шевченка, репродукцій картин Великого Кобзаря, світлин пам’ятних місць, пов’язаних з ім’ям поета.