23 жовтня 2019 року Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району було проведено черговий етап районного краєзнавчого конкурсу на знання історико – культурної спадщини м. Києва «Києвознавець».У заході взяли участь команди закладів освіти №№ 157, 170, 225, 252 (дві команди), 256 та НВК «Оболонь». В ході підготовки до даного етапу учасники вивчали тему «Київ сучасний», а в день проведення конкурсу відповідали на запитання, пов’язані з даною тематикою.

За півтори години, що тривав конкурс, команди виконали шість завдань:

1. Історичний календар (завдання на знання визначних подій (суспільно-політичних, культурних, спортивних тощо) в історії розвитку та розбудови міста);

2. Завдання на знання змін в адміністративно-територіальному устрої столиці;

3. Вікторина;

4. Тести;

5. Київський метрополітен (завдання на знання змін, що відбулись протягом періоду, що вивчався, і сучасний стан);

6. Скульптура та архітектура сучасного Києва (пам’ятки, споруджені, реконструйовані та відновлені у період з 1991 року по 2019 рік).

За результатами виконання усіх завдань були визначені переможці конкурсу:

І місце – ЗЗСО № 256

ІІ місце – ЗЗСО № 225

ІІІ місце – ЗЗСО № 170

Вітаємо команду учнів нашої школи:

• Іванова Івана 11-А клас;
  • Раскосова Микиту 11-А клас;
  • Руденко Анастасію 11-А клас;
  • Щукіна Назара 11-Б клас;
  • Батирєву Анастасію 8-Б клас.

Дякуємо Рябовій Нінель Петрівні, вчителю історії та керівниці команди за організацію і високу теоретичну підготовку учнів до участі у XIX районному конкурсі "Києвознавець".