В останній день першої навчальної чверті (25 листопада) в нашій школі пройшло веселе свято Halloween, яке організували вчителі іноземних мов для вивчення культури країн, мова яких вивчається.

Учні та вчителі школи подивилися виставку гарбузів від класів, прослухали ознайомчі хвилинки про історію свята англійською та українською мовами, зробили безліч страшенно гарних фото в спеціальній фотозоні бібліотеки та весело провели час на показі костюмів після уроків.

Вчителі іноземних мов провели тематичні уроки, а діти прикрасили свої кабінети до свята.

Особливо хотілось би відзначити вчителя англійської та німецької мов – Саєнко Ілону Миколаївну за організацію свята та неймовірний наряд, виготовлений власноруч, та нашу бібліотекаря - Саприкіну Ніну Георгіївну за гостинність, чудову фотозону та виставку «жахливо-моторошних цікавинок".

Дякуємо всім учасникам свята за креативність та гарний настрій !