16 жовтня 2019 року  для вчителів початкової школи відбувся семінар-тренінг за темою «Робота з LEGO як інструмент урізноманітнення освітнього процесу». Провела тренінг тренер компанії «The LEGO Foundation» Малевич Галина.

Метою заходу було показати, як можна через гру розвивати компетентності, необхідні для навчання дітей у школі. Кожна гра-завдання – це цілий комплекс не лише для розвитку мислення, мовлення, уваги, а й механізм розвитку оперативної пам’яті, самоконтролю та ментальної гнучкості, вміння працювати в команді, домовлятися, креативно мислити.

Робота з LEGO –  стимулює дитину робити відкриття, досліджувати, шукати власні відповіді на проблемні ситуації, ставити цілі, розробляти план дій, творити та імпровізувати. Вправи з LEGO урізноманітнюють освітній процес і є практичним інструментом та дієвим засобом, що дає змогу реалізувати підхід «навчання через гру» та «навчання через діяльність у початковій школі».