25 вересня у нашій школі  відбувся загальношкільний фестиваль ComicCon225!

У рамках фестивалю пройшла презентація новинок  навчальної та розважальної літератури від видавництва "Рідна Мова", конкурс косплей костюмів серед учнів та лекція з історії коміксу від бібліотекаря Андрія Дроздова.

Під час презентації учні школи мали змогу познайомитись з нестандартними підручниками в коміксах та обрати для себе книжки за інтересами.

Під час конкурсу члени жюрі (вчителі, адміністрація та представники учнівського самоврядування) оцінювали образи учасників та нагороджували переможців призами, крім того, всі учасники отримали символічні сувеніри.

А під час лекції найбільш зацікавлені учні дізналися цікаві факти з історії появи та розвитку коміксу як окремого жанру літератури, познайомилися з найпершими та найвідомішими творами та авторами графічного роману, проявили високу активність за засипали лектора питаннями.

Дякуємо всім учасникам фестивалю, організатору - вчителю іноземних мов Саєнко Ілоні Миколаївні за активність, творчість  та неймовірну креативність !