19 березня 2019 року команда учнів 4-А класу школи 225 посіла ІІ  місце в районному конкурсі з початкового технічного моделювання, який щорічно проводить ЦНТТМ "Сфера" Оболонського району міста Києва.

Працювали творчо та наполегливо в  шести конкурсах, які базувалися на комплексних вміннях, вимагали зосередженості, уваги, кмітливості та старання. Наші дівчатка виготовили вітальну листівку, жіночу сумку та ляльку-мотанку. В номінації "Лялька-мотанка" Гегеха Софія виборола І місце. Хлопці створювали моделі транспорту та міст майбутнього, виготовляли та запускали моделі ракетопланів. Диплом за ІІІ місце в номінації "Модель ракетоплана" отримав Скобель Богдан, а Диплом за І місце в номінації "Транспорт майбутнього" виборов Фролов Антон.

Щиро дякуємо колективу ЦНТТМ "СФЕРА" за нові вміння, яскраві емоції та бажання навчатися та робити все ще краще та продуктивніше!