Оголошення



ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ:

Всеукраїнська дитяча лінія "Телефон довіри"

0 800 500 21 80


Увага, вакансія!

На постійну роботу ЗЗСО № 225 потрібні учитель англійської та іспанської мови, педагог-організатор.


До уваги батьків 5-ти класників!

З 5-го класу учні мають можливість вивчати на вибір іспанську, китайську, німецьку та російську мови.



Увага ! Графік проведення установчих сесій відділень Київської Малої академії наук (МАН) учнівської молоді на 2013/2014 навчальний рік

Корисні лінки

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н.р.


з/п

ПІБ учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Українська мова

1

Невмержицька Марія Володимирівна

10-А

ІІІ

Кобець О.І. Джупина Т.І.

Англійська мова

2

Орлова Ольга Михайлівна

11-А

ІІ

Чернявська Л.М.

Зарубіжна література

3

Щербина Вікторія Олегівна

11-А

ІІ

Паламарчук Т.В.

4

Аклог Ян Гірма

9-А

ІІІ

Демченко Ю.О.

Історія

5

Орлова Ольга Михайлівна

11-А

ІІІ

Меркулова С.К.

6

Аклог Ян Гірма

9-А

ІІІ

Меркулова С.К.

7

Молчанов Олександр Володимирович

10-Б

ІІІ

Меркулова С.К.

Правознавство

8

Полушкіна Альона Андріївна

9-А

ІІ

Меркулова С.К.

Математика

9

Аклог Ян Гірма

9-А

ІІІ

Горніцька Н.О.

Лінгвістика

10

Ігнатко Юліанна Сергіївна

7-Б

ІІ

Кравченко Н.В.

11

Супрунова Анна Русланівна

6-В

ІІ

Кравченко Н.В.

Біологія

12

Козловець Ілля Костянтинович

8-А

ІІІ

Устинова В.В.

Комп’ютерна графіка

13

Волик Єва Валеріївна

6-А

І

Цуприк Н.В.

14

Арісова Анна Василівна

7-Б

ІІ

Горніцька Н.О.

15

Цуприк Іванна Миколаївна

6-А

ІІІ

Цуприк Н.В.

Образотворче мистецтво

16

Волик Єва Валеріївна

6-А

І

Бабич Т.В.

17

Черниш Аліна Георгіївна

6-Б

І

Бабич Т.В.

18

Корнєєва Олександра Євгенівна

11-А

ІІІ

Бабич Т.В.

19

Острогляд Анастасія Олегівна

6-Б

ІІІ

Бабич Т.В.

Фізична культура

20

Король Михайло Петрович

11-Б

ІІ

Здрак Т.В.

Трудове навчання

21

Головінський Нікіта Русланович

10-В

І

Духота А.І.

22

Мельник Карина Олександрівна

10-А

І

Бабич Т.В.

23

Бобко Богдан Антонович

8-А

ІІ

Духота А.І.

24

Петенко Владислав Ігорович

10-В

ІІ

Духота А.І.

25

Лісовий Олександр Ігорович

9-А

ІІ

Духота А.І.

26

Руденко Денис Петрович

11-Б

ІІ

Олійник В.Ф.

27

Корнєєва Олександра Євгенівна

11-А

ІІ

Святовець О.О.

28

Михалків Даніїл Андрійович

9-А

ІІІ

Духота А.І.

ІІ (районного) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи):

Савицького Тимура (4-А клас) - І місце (вчитель –Матвійчук М.П.)

Баранову Марію (4-А клас) - ІІІ місце (вчительМатвійчук О.А.)

Крикунову Аліну (4-А клас) - ІІІ місце (вчитель Матвійчук О.А.)

Матвєєва Артема (4-А клас) - ІІІ місце (вчитель –Матвійчук О.А.)

Невмержицьку Марію (10-А клас) - ІІ місце (вчитель -Кобець О.І)

Щербину Вікторію (11-А клас) - ІІ місце (вчитель -Кобець О.І)

Цісар Анастасію (8-А клас) - ІІІ місце (вчитель - Скрипник Л.М)

Орлову  Ольгу (11-А клас) - ІІІ місце (вчитель - Путрова Т.А.)

ІІІ (міського) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи):

Савицького Тимура (4-А клас) - ІІІ місце (вчитель –Матвійчук М.П.)

Щербину Вікторію (11-А клас) - ІІІ місце (вчитель -Кобець О.І)

IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (районний етап)

Корнєєву Олександру (11-А клас) - ІІІ місце (вчитель –Путрова Т.А.)

IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (міський етап)

Корнєєву Олександру (11-А клас) - ІІ місце (вчитель –Путрова Т.А.)

 
Випадкові фото
  • 701E2097_640x427.jpg
  • 2016-09-17__-8.jpg
  • 2016-09-17__-2a.jpg
  • ART_2003_640x425.jpg
  • 2016-03-23__tsz-13.jpg
  • DSC05744_640x480.jpg
  • 2016-03-08__8ber.jpg
  • 2016-05-20_pereyaslav_8.jpg
  • 2017-03-02__01.jpg
  • 2016-03-23__tsz-09.jpg
  • DSC04420_640x480.jpg
  • 2016-11-09__ukrmova_09.jpg
  • 2016-04-26__4aec-30.jpg
  • 701E1785_640x427.jpg
  • 2016-02-18__mdpm_14.jpg
  • 2016-05-09__zbir-pohid_11.jpg
  • Говерла 378_360x480.jpg
  • 2015-12-19 chresna_18.jpg
  • 2016-04-30_paskhaato__6.jpg
  • 2016-03-23__tsz-11.jpg
  • 2016-03-11__08.jpg
  • 2016-02-18__mdpm_11.jpg
  • 2017-03-09_shev_03.jpg
  • Говерла 267_640x480.jpg
  • Говерла 271_640x480.jpg
  • 2017-05-13__02.jpg
  • ART_1978_640x425.jpg
  • 2017-05-16_dpa_04.jpg
  • 701E1731_320x480.jpg
  • 2016-11-01__-3.jpg
  • 2017-05_18__vyshiv_8.jpg
  • Говерла 372_360x480.jpg
  • 2016-05-20_pereyaslav_5.jpg
  • Говерла 379_360x480.jpg
  • 2016-03-23__tsz-02.jpg
  • 2017-05_18__vyshiv_2.jpg
  • 2015-12-19 chresna_7.jpg
  • DSC04171_640x480.jpg
  • 2017-04-24_japan_02.jpg
  • Говерла 310_360x480.jpg
  • moto_0204_360x480.jpg
  • DSC04419_640x480.jpg
  • 2016-11-01__-6.jpg
  • 2016-05-09__zbir-pohid_4.jpg
  • DSC04430_640x480.jpg
  • moto_0256_360x480.jpg
  • 2017-05-13__03.jpg
  • 2016-02-18__mdpm_03.jpg
  • 2016-09-17__-9a.jpg
  • 2016-03-23__tsz-16.jpg