Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 н.р.
№ |
ПІБ учня |
Клас |
Місце |
ПІБ вчителя |
Українська мова |
||||
1 |
Невмержицька Марія Володимирівна |
10-А |
ІІІ |
Кобець О.І. Джупина Т.І. |
Англійська мова |
||||
2 |
Орлова Ольга Михайлівна |
11-А |
ІІ |
Чернявська Л.М. |
Зарубіжна література |
||||
3 |
Щербина Вікторія Олегівна |
11-А |
ІІ |
Паламарчук Т.В. |
4 |
Аклог Ян Гірма |
9-А |
ІІІ |
Демченко Ю.О. |
Історія |
||||
5 |
Орлова Ольга Михайлівна |
11-А |
ІІІ |
Меркулова С.К. |
6 |
Аклог Ян Гірма |
9-А |
ІІІ |
Меркулова С.К. |
7 |
Молчанов Олександр Володимирович |
10-Б |
ІІІ |
Меркулова С.К. |
Правознавство |
||||
8 |
Полушкіна Альона Андріївна |
9-А |
ІІ |
Меркулова С.К. |
Математика |
||||
9 |
Аклог Ян Гірма |
9-А |
ІІІ |
Горніцька Н.О. |
Лінгвістика |
||||
10 |
Ігнатко Юліанна Сергіївна |
7-Б |
ІІ |
Кравченко Н.В. |
11 |
Супрунова Анна Русланівна |
6-В |
ІІ |
Кравченко Н.В. |
Біологія |
||||
12 |
Козловець Ілля Костянтинович |
8-А |
ІІІ |
Устинова В.В. |
Комп’ютерна графіка |
||||
13 |
Волик Єва Валеріївна |
6-А |
І |
Цуприк Н.В. |
14 |
Арісова Анна Василівна |
7-Б |
ІІ |
Горніцька Н.О. |
15 |
Цуприк Іванна Миколаївна |
6-А |
ІІІ |
Цуприк Н.В. |
Образотворче мистецтво |
||||
16 |
Волик Єва Валеріївна |
6-А |
І |
Бабич Т.В. |
17 |
Черниш Аліна Георгіївна |
6-Б |
І |
Бабич Т.В. |
18 |
Корнєєва Олександра Євгенівна |
11-А |
ІІІ |
Бабич Т.В. |
19 |
Острогляд Анастасія Олегівна |
6-Б |
ІІІ |
Бабич Т.В. |
Фізична культура |
||||
20 |
Король Михайло Петрович |
11-Б |
ІІ |
Здрак Т.В. |
Трудове навчання |
||||
21 |
Головінський Нікіта Русланович |
10-В |
І |
Духота А.І. |
22 |
Мельник Карина Олександрівна |
10-А |
І |
Бабич Т.В. |
23 |
Бобко Богдан Антонович |
8-А |
ІІ |
Духота А.І. |
24 |
Петенко Владислав Ігорович |
10-В |
ІІ |
Духота А.І. |
25 |
Лісовий Олександр Ігорович |
9-А |
ІІ |
Духота А.І. |
26 |
Руденко Денис Петрович |
11-Б |
ІІ |
Олійник В.Ф. |
27 |
Корнєєва Олександра Євгенівна |
11-А |
ІІ |
Святовець О.О. |
28 |
Михалків Даніїл Андрійович |
9-А |
ІІІ |
Духота А.І. |
ІІ (районного) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи):
Савицького Тимура (4-А клас) - І місце (вчитель –Матвійчук М.П.)
Баранову Марію (4-А клас) - ІІІ місце (вчитель –Матвійчук О.А.)
Крикунову Аліну (4-А клас) - ІІІ місце (вчитель –Матвійчук О.А.)
Матвєєва Артема (4-А клас) - ІІІ місце (вчитель –Матвійчук О.А.)
Невмержицьку Марію (10-А клас) - ІІ місце (вчитель -Кобець О.І)
Щербину Вікторію (11-А клас) - ІІ місце (вчитель -Кобець О.І)
Цісар Анастасію (8-А клас) - ІІІ місце (вчитель - Скрипник Л.М)
Орлову Ольгу (11-А клас) - ІІІ місце (вчитель - Путрова Т.А.)
ІІІ (міського) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи):
Савицького Тимура (4-А клас) - ІІІ місце (вчитель –Матвійчук М.П.)
Щербину Вікторію (11-А клас) - ІІІ місце (вчитель -Кобець О.І)
IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (районний етап)
Корнєєву Олександру (11-А клас) - ІІІ місце (вчитель –Путрова Т.А.)
IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (міський етап)
Корнєєву Олександру (11-А клас) - ІІ місце (вчитель –Путрова Т.А.)