3-5 жовтня 2018 року команда учнів нашої школи брала участь у військово-спортивній грі "Патріот-2018". Гра проходила на базі військової частини 3027 Національної гвардії  України, в ній було задіяні 11 навчальних закладів Оболонського району.

Захід проведено за сприяння командира військової частини 3027 полковника Мусієнка В.Г., військового комісару Оболонського районного військкомату полковника Слєпка В.Б., начальника відділу в справах молоді та спорту Оболонської районної державної адміністрації Образцова О.В. та районного управління освіти.

За ці дні учні набули військово-патриотичного гарту, отримали грунтовні зання з предмету "Захист вітчизни". В напруженій і безкомпромісній боротьбі команда учнів нашої школи виборола почесне загальне друге місце.

Так тримати !!!