6 лютого учні 6-А та 6-В класів з класним керівником Кравченко Н.В. та педагогом – організатором Матвійчук А.О. відвідали бананову ферму.
«Бананова ферма» оранжерея тропічних рослин у селі Рожни Броварського району Київської області.
Власником оранжереї є селекціонер і винахідник Анатолій Васильович Патій.
В оранжереї ростуть екзотичні для України фрукти: ананаси, папайя, банани, кавові та томатні кущі — всього понад 50 сортів тропічних фруктів.
У теплиці відтворені тропіки та субтропіки. Деякі сорти рослин були виведені або частково змінені самим господарем.
Кавове дерево і полуниці плодоносять тут цілий рік. Щороку власник збирає великий урожай – понад 14 тон плодів.

6 лютого учні 6-А та 6-Б класів з класним керівником Кравченко Н.В. та педагогом – організатором Матвійчук А.О. відвідали бананову ферму.