З 6 листопада у нашій школі    проходив тиждень української писемності та мови «Краща мова єднання – це українська». Під час проведення тижня  української писемності та мови традиційно проводяться різні заходи в навчальному закладі. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності. На  цьому тижні  писали диктанти, проводили  тематичні вікторини та конкурси.

6 листопада в читальному залі  шкільної бібліотеки експонувалась книжкова виставка « Нас єднає мова». Книжкові видання, представлені на виставці дали змогу читачам поглянути на історію свого народу, збагнути роль рідної мови в утвердженні української державності.

7 листопада учителі української мови і літератури Скрипник Л.М. та Демченко Ю.О.провели  День усної народної творчості «Заглядає в шибу казка» та конкурс загадок, під час якого всі бажаючи мали змогу весело та корисно провести час.

Упродовж тижня було проведено виховні години, години спілкування до Дня української писемності та мови: «І йшли віки, і були українці, і створили слово українське», : «Диво калинове – українське слово».

8 листопада учні мали змогу впевнилися, що наша мова таємнича, незбагненна, прадавня, невичерпна, але досі нами не опанована, познайомившись з «Калейдоскопом цікавих фактів про мову».

Справжнім подарункам дітям школи стала зустріч з відомою дитячою письменницею  та радіоведучею Лесею  Ворониною, яка завітала до школи 9 листопада з презентацією нової книги «Таємне Товариство Ботанів».

Пробудити почуття національної гідності, виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою покликало Свято «О мово рідна! Золота колиско», яке відбулося у актовій залі школи.