14 вересня на території Пуща – Водицького лісництва було проведено ХХХV туристсько – краєзнавчий зліт учнівської молоді Оболонського району, присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні. Учасниками заходу стали 27 команд з 23 загальноосвітніх навчальних закладів району (всього 447 учасників).

Команди-учасниці подолали дистанції «Комбінована естафета», «Смуга перешкод» та «Туристсько-краєзнавчий похід», відповіли на питання конкурсу «Розумники», взяли участь у конкурсі фотографій «Туристськими стежками України» та конкурсі туристської пісні.

За результатами виступу команд на всіх дистанціях було визначено переможців у загальному заліку, де учні нашої школи завоювали:

ІІ місце - на дистанції «Туристсько-краєзнавчий похід»;

ІІІ місце - Франчук Роксолана -у конкурсі туристичної пісні.

За високі показники виступу на ХХХV туристсько – краєзнавчому зліті та гідний захист престижу навчального закладу учням-учасникам команди:Безверхому Антону (9-А), Іванову Івану (9-А), Мудренко Карині(9-А), Миколенко Марії (9-А), Лавріновій Анастасії (9-А), Шаповалу Олегу (9-А), Калін Дарії (9-А), Мазніченко Юрію (9-А), Франчук Роксолані (9-В), Раскосову Микиті (9-А), Коцюбинській Дар'ї (9-А) та її керівнику - вчителю фізичної культури Хавіловій Юлії Івановні оголошено подяку.(наказ по школі від 14.09.2017 № 296).

ВІТАЄМО !!!