7 листопада 2016 року, по закінченню планової наради, вчителями нашої школи було написано контрольний диктант з української мови, приурочений до Дня української словесності і культури та методичного тижня філології.

Результати виконаної роботи (диктанту) - цілком позитивні, тому майже всі учасники були задоволені після перевірки власних знань рідної мови.

Найкраще ж з диктантом упоралась Демченко Ю.О. - молодий вчитель зарубіжної літератури.

Всім учасникам написання диктанту з української мови - ВЕЛИКА ПОДЯКА за небайдужість, а головне, за власний приклад у популяризації рідної мови та грамотності !!!

На фото (зліва), стоячи промовляє диктант голова методичного об'єднання з української мови та літератури - Скрипник Л.М.

Приклад у популяризації рідної мови та грамотності показав директор нашої школи - Глушаниця В.Г.,

та заступник директора з НВР - Безверха Л.В.

Демченко Ю.О. (праворуч) - вчитель зарубіжної літератури, що отримала найкращий результат з написання диктанту.