28 вересня 2016 року учні 6-А та 7-А класів нашої школи (кл. керівники Устинова В.В. та Меркулова С.К., відповідно)  з метою ушанування пам’яті жертв Другої світової війни, до 75-роковини трагедії Бабиного Яру відвідали Національний історико-меморіальний заповідник ’’Бабин Яр’’.

Під час німецької окупації Києва у 1941—1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення, військовополонених, євреїв та циган, а також підпільників, членів Організації Українських Націоналістів.

Діти побачили пам’ятник підпільниці, Герою України Тані Маркус на розі вулиць Дорогожицької та Олени Теліги:

Пам’ятний хрест про членів ОУН, розстріляних у Бабиному Яру:

Пам’ятна стела на честь єврейського народу:

Пам'ятник знищеним у Бабиному Яру дітям — невеликий монумент в пам'ять про тих, чиє життя обірвалося під час Німецько-радянської війни до того, як вони встигли подорослішати. Наші учні, вшановуючи загиблих діток, поклали цукерки та іграшки

«Над Бабьим Яром памятников нет.

Крутой обрыв, как грубое надгробье…

Над Бабьим Яром шелест диких трав.

Деревья смотрят грозно, по-судейски.

Все молча здесь кричит, и, шапку сняв,

я чувствую, как медленно седею.

И сам я — как сплошной беззвучный крик

Над тысячами тысяч погребенных…»
                                      Євген Євтушенко

Поки існує Київ, існуватиме і пам'ять його мешканців про трагедію

Бабиного Яру, яка ніде й ніколи не повинна повторитися.