Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Педагогічний колектив та учні нашої школи весь час намагаються дарувати свою увагу, тепло і підтримку нашим Героям.

Але просто забракло слів, коли дві учениці 8-Б класу Пархоменко Саша та Буртна Валя попрохали передати на фронт цукерки та гроші, які самі нащедрували під час новорічних свят. На ці кошти були придбані потрібні ліки для захисників Вітчизни та були відправлені на фронт разом із теплим одягом, флягами, взуттям та іншими вкрай необхідними речами, що неодноразово приносив (поступово підготовлював для відправлення) їхній однокласник Коломієць Богдан.

Наші Герої передають велику подяку цим дітям, особливо «сину полку», так поміж собою вони називають Богданчика. Бійці сподіваються, що невдовзі завітають у гості до нашої школи, щоб подякувати учням особисто.

Тож будьте небайдужими до долі нашої неньки-України та вдячними її вірним синам та донькам!

Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час та молімося за долю нашої Батьківщини!

СЛАВА УКРАЇНІ !!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

А на цій останній світлині - фотозвіт від вдячних бійців за отримані малюнки та мед від нашої школи з попередньої посилки.