Увага !!! Для перемоги у останньому завданні змагань потрібна підтримка друзів (зайти по посиланню і поставити Like, що означає "мені подобається")

www.facebook.com/kozak.kvest

«Козак-Квест» - це патріотична вишкіл-гра, приурочена до Дня Покрови Пресвятої Богородиці, яка є покровителькою Запорізького Війська, метою якої є загартування тіла та духу молоді. Під час заходу відбулись змагання між командами шкіл різних районів Києва на силу та спритність. Під час подібних патріотичних подій відбувається відродження славних традицій Низового Війська Запорізького.

Організатором «Козак-Квест» є Братство козацького бойового звичаю «Спас», що проводить його щорічно з 2008 року, а в цьому році було вирішено залучити до патріотичних заходів школярів, які проявляють цікавість до історії України та готові до сприйняття базових цінностей громадянина своєї країни.

Тож друзі, підтримаємо наших учасників змагань «Козак-Квест» !

Козак-Квест, домашнє завдання школи 225 (Оболонський р-н, м.Київ)