Неймовірно цікавою зустріччю розпочався Всеукраїнський Тиждень Дитячого читання у шкільній бібліотеці Школи №225. До нас завітав Олександр Есаулов - відомий український письменник, і просто дуже весела, цікава та різностороння людина, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, дипломант Міжнародної асамблеї фантастів "Дитячий портал" 2006 року. Його книжки номіновані на премію "Книга року ВВС" не вперше. Роман Клацнути "Зоряна Електричка" написана для дітей і про дітей, які цінують дружбу і люблять пригоди. Цього року до "Довгого списку" потрапила повість з серії "Дитячий детектив" "Кіднепінг. Справа № 4".

Автор презентував низку своїх гостросюжетних творів - справжніх детективів для дітей.     Діти дізналися про серію його книг,  присвячену пригодам хлопчиків і дівчаток . Учні із захопленням слухали його розповіді про дитинство, про книжки, які він читав в шкільні роки, про книги самого автора. Ох, як же то захопливо – бути детективом!  Олександр Есаулов  сказав: «У кожній дитячій книжці, крім того, що вона має бути цікавою, має захоплювати, я завжди вкладаю ще один компонент, якийсь пізнавальний матеріал. Хочу, щоб діти винесли прості, людяні чуття. Це і доброта, це відданість у дружбі, це надійність, це порядність. Прості чуття, які роблять із людини людину»

Наприкінці зустрічі діти мали змогу долучитись до автографсесії з письменником.